Tuba Ünsal ‘Bir şey itiraf edeyim’ dedi, yıllar sonra gerçeği açıkladı!

1998 yılında düzenlenen Elite Model Look yarışmasına adını duyurduktan sonra İstanbul’a gelip oyunculuk kariyerine adım atan Tuba Ünsal, aynı yıl ‘Kırık Hayatlar’ dizisiyle şöhret yolculuğuna da başladı.

Sırasıyla ‘Kurt Kapanı’, ‘Kara Melek’, ‘Mumya Firarda’ ve ‘Karaoğlan’dan rol alan Ünsal; ‘Vizontele Tuuba’, ‘Bu Kap Seni Unutur mu?’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ ve ‘İçerde gibi çok izlenen yapımlarda da kamera karşısına geçti.

“O YARIŞAMDA 17 DEĞİL, 15 YAŞINDAYIM”

‘Empati’ programına konuk olan 42 yaşındaki güzel, “Çok şanslıyım ki yaptığım işlerin karşılığını alabiliyorum” derken; dikkat çeken bir itirafta da bulundu.

Bir şey itiraf edeyim mi, 17 yaşında gibi davranıyoruz da ben o güzellik yarışmada 15 yaşındayım. İnsanlar analinizi yaptıkları zaman yılı ortaya çıkıyor da çok küçüğüz yani. Boyum da 175 cm değil ama öyle söylettiriyorlar. Kampta ‘Şu kilo diyeceksin’ diye tembihliyorlar. İyi bir yarışmaydı ama 1.72’ysen, ‘1.75’e yuvarlayabilirsin’ deniyor.

“GÜZELLİK YARIŞMALARI KALKSIN”

Aralık 2022’de Doğu Demirkol’un sunduğu programa katılan ünlü oyuncu, “Yeni modellere bakınca nerede bizim dönemin modelleri’ diyor musun?” sorusuna verdiği yanıtla gündem olmuştu.

Güzellik yarışması komple kalksın. Böyle saçmalık olabilir mi! Bir kız yürüyor, poposuna, eline başına bak, güzel mi değil mi? Bu kız ne yapar? Alt yapısı ne? 2050’lerde kalmayacak bu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir